Pozycjonowanie

Twoja „POZYCJA” w internecie określa Twój „SUKCES”. Jeśli NIE to po co jesteś na Naszej stronie i szukasz firmy, która ma Ci pomóc odnieść właśnie taki SUKCES? Pozycjonowaniem zajmujemy się od kilku lat i uzyskaliśmy wyniki dla firm z całej Polski!

Aby pozycjonowanie (SEO) Twojej strony www i biznesu w wyszukiwarce GOOGLE było skuteczne potrzebny jest mix wielu istotnych składowych na Twojej stronie jak i po za nią. Pozycjonując strony naszych klientów do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wybierając optymalną drogę aby uzyskać EFEKT.

 • Czym jest pozycjonowanie?

  Z usług wyszukiwarki Google korzysta niemal 96% polskich internautów. Dzięki temu możemy znaleźć tutaj wszystko czego szukamy. Wielu z nas, szuka właśnie usług lub produktów poprzez wyszukiwarke Google. Strony jakie otrzymjemy po wpisaniu wybraje prze nas frazy jest ustalana poprzez wiele czynników. Pozycjonowanie polega na analizie czynników, oraz poprawie elementów prowadzących do wysoich pozycji wybranych stron.Im strona jest wyżej tym większa jest szansa, że trafi na nas klient. I wybierze nasze usługi. Jest to kolejny argument za tym by skorzystać z usług pozycjonowania strony. Pozycjonowanie stron www jest więc nowoczesną formą reklamy, która z każdym dniem zyskuje na znaczeniu. Posiadanie samej strony internetowej to dziś za mało, trzeba ją także reklamować – najlepszym miejscem jest wyszukiwarka !

 • Jaki jest koszt pozycjonowania strony www ?

  Koszta pozycjonowania zależą od konkurencyjności fraz pozycjonowanych. Pozycjonowanie frazy „opony” będzie z całą pewnością droższe aniżeli pozycjonowanie frazy „fotograf Częstochowa”. Jak już wspomineliśmy pozycjonowanie to reklama nowoczesna, ale także niezwykle elastyczna. Usługa ta kosztować może kilka tysięcy złotych miesięcznie, ale równie dobrze może być to kwota rzędu 50-100 zł miesięcznie, dzięki czemu jest to dobra reklama dla dużych jak i małych firm,korporacji, lokalnych przedsiębiorstw.

 • Dlaczego warto?

  Poszerzenie możliwości zdobywania klientów i zamówień Trafienie do dobrze wybranej grupy docelowej Możliwość wyprzedzenia konkurencji Rosnąca oglądalność strony Wzrost sprzedaży produktów i usług przez internet Duże oszczędności – pozycjonowanie to jedna z najtańszych źródeł reklamy

 • Jak działamy?

  Wykonujemy analizę fraz/słów kluczowych pasujących do witryny klienta. Analiza odbywa się na podstawie ilości wyszukiwań w wyszukiwarce google. Wraz z klientem wybieramy odpowiednie słowa kluczowe. Analizujemy konkurencję, oceniamy trudność, ustalamy ceny pozycjonowania Przeprowadzamy/Nadzorujemy optymalizację serwisu klienta pod kątem wyszukiwarek internetowych Udostępniamy klientowi statystyki, dzięki którym codziennie może zobaczyć pozycje swojej strony oraz sprawdzić kwotę faktury Rozpoczynamy pozycjonowanie i dokonujemy wszelkich starań, by osiągnąć zamierzony efekt Przesyłamy co tygodniowe raporty z naszych prac

 • Ile będę czekać na efekty pozycjonowania?

  Długość oczekiwania na efekty uzależniona jest przede wszystkim od trudności pozycjonowanej frazy. Wyniki pozycjonowania mogą być widoczne po tygodniu, często jednak zdarza się, że na osiągnięcie pierwszych efektów potrzeba nawet 3-4 miesięcy. Zawsze przed rozpoczęciem pracy informujemy swoich klientów o przewidywanym czasie oczekiwania na pierwsze efekty.

 • Jak wiele mogę zyskać?

  Dzięki pozycjonowaniu można zyskać naprawdę wiele. Wszystko zależy jednak od stopnia zaawansowania kampanii. Jeżeli pozycjonowanie odbywa się na wiele słów kluczowych to szansa na pozyskanie klientów z wyszukiwarki jest naprawdę duża.

 • Dla przykładu:

  Sklep pozycjonowany na około 15 słów kluczowych. Około 625 wejść dziennie z wyszukiwarki. Konwersja na poziomie 20% = 125 sprzedanych produktów dziennie. Miesięczny koszt pozycjonowania – 200-600 zł.

Kontakt

© Copyright 2010 – 2019 www.absinformatyk.pl

All Rights Reserved | RODO