Nasze rozwiązania i zakres usług IT dobieramy do klienta tak aby zoptymalizować koszty, zwiększyć bezpieczeństwo informacji elektronicznych, przyspieszyć i wspomóc poszczególne działy w firmie a co za tym idzie zwiększyć przepływ informacji w całej firmie czy jednostce publicznej.

Obsługujemy informatycznie klientów z sektora małych jak i średnich firm oraz jednostki publiczne. Głównym atutem firmy ABS Informatyk są Nasi pracownicy – specjaliści i profesjonaliści, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem i otwartością na klienta budują markę ABS Informatyk. Szczególny nacisk kładziemy na jakość świadczonych usług. Działania podnoszące tę wartość podejmowane są w celu zaspokojenia ciągle wzrastających i ściśle określonych wymagań klientów działających zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach Unii Europejskiej.

Jesteśmy firmą, która działa od 01.10.2010 na rynku Polskim. Obsługujemy klientów z sektora małych jak i średnich firm z branż: usługowych, handlowych jak i produkcyjnych. Nasze rozwiązania i zakres usług dobieramy do klienta tak aby zoptymalizować koszty, zwiększyć bezpieczeństwo informacji, przyspieszyć i wspomóc poszczególne działy w firmie, zwiększyć przepływ informacji. Jeżeli szukasz firmy, oferującej kompleksowe rozwiązania informatyczne o najwyższych standardach świadczonych usług i dbałości o klienta.

Kontakt

© Copyright 2010 – 2019 www.absinformatyk.pl

All Rights Reserved | RODO